Klīnika

 

Klīnika Kalnciema ielā 33

 

Klīnika Brīvības ielā 148

„Dr.Mauriņa Vēnu centrs” Kalnciema ielā 33 atrodas vienā no Rīgas koka arhitektūras pērlēm – Kalnciema kvartālā. Tie ir vārti no lidostas uz Rīgu. Kalnciema ielas kvartāls aicina Jūs baudīt īpašo auru, kas apņem šo 18. / 19.gs. Rietumeiropas vēlīnā klasicisma koka ēku kompleksu un ir unikāla Rīgas zīme – tai līdzīgu nav nedz Eiropā, nedz pasaulē.

Kalnciema ielā 33,„Dr. Mauriņa Vēnu Centrā” nav ne mājiena par slimnīcas atmosfēru, šis medicīnas centrs vairāk līdzinās omulīgam birojam vai skaistumkopšanas salonam.

Kontaktinformācija

 

„Dr.Mauriņa Vēnu centra” klīnika Brīvības ielā 148 atrodas 10 minūšu braucienā no Rīgas centra, pacientiem ērti pieejamā vietā. Jūs uzņems laipns personāls, kas ļaus justies kā īpaši gaidītam viesim, baudīt mājīgu atmosfēru un saņemt kvalitatīvākos medicīnas pakalpojumus.

Kontaktinformācija

 

 

Publikācijas

Vēnu pavasaris būs arī šogad!

Viens no iemesliem, kāpēc notiek akcija Vēnu pavasaris ir izglītot plašāku sabiedrību par vēnu veselību, varbūtējām problēmām un  mūsdienīgām ārstēšanas iespējām. Akcijas laikā tiek piedāvātas atlaides vēnu diagnostikai un ārstēšanai.

Ziema, optimāls gadalaiks vēnu skleroterapijai

Nav nepiemērotu gadalaiku, lai dotos pie flebologa uz konsultāciju un sāktu risināt vēnu problēmas, taču par labu vēnu ārstēšanai ziemā runā papildu argumenti, kas jo sevišķi attiecas uz skleroterapiju.

Izārstēt čūlu – tā ir prioritāte
Venoza trofiska čūla, tāpat kā jebkura cita, ir jāārstē. Čūla nozīmē nepārtrauktu organisma inficēšanu ar baktērijām, nepārtrauktu vispārējās veselības bendēšanu  taču, lai palīdzētus patlaban mūsu klīnikā notiek akcija - piedalieties pētījumā un visa čūlas ārstēšana, ieskaitot divus pārus kompresijas zeķu, ir bez maksas, turklāt tiek segti arī ceļa izdevumi vizītēm uz klīniku.
Klīnika, kur vienēr ir jaunumi - piesakies Privilēģiju kartei un uzzini pirmais!

Vēlies uzzināt pirmais par Dr.Mauriņa Vēnu klīnikas un Lāzermedicīnas klīnikas darbības jomām: fleboloģijuproktoloģijudermatoloģijualgoloģiju (sāpju medicīnu) un citām. Piesakies Privilēģiju kartei un klīnika regulāri

Klīnisks pētījums vēl labākas ārstēšanas vārdā

Lielu interesi izraisījusi ziņa, ka Dr. Mauriņa Vēnu klīnikā notiek pētījums, kurā var iesaistīties pacienti ar venozām trofiskām čūlām, saņemot ārstēšanu bez maksas.

Lai vasarā kājas nav jāslēpj zem biksēm

Noguruma sajūta kājās, krampji, paplašināti vēnu mezgli ir pirmās varikozu vēnu pazīmes. Negaidi slimības tālāku attīstību! Piesakies un ietaupi līdz 30% vēnu ārstēšanai Dr. Mauriņa klīnikā jau šovasar.

Kā padarīt vasaru vēnām labvēlīgāku

Vasaras karstums nav visai labvēlīgs vēnām un asinsvadiem kopumā un flebologi no pieredzes zina teikt, ka šajā gadalaikā biežak nekā parasti pie viņiem nonāk pacienti, kuri šo vizīti nemaz nav plānojuši. „Ja vides temperatūra ir augsta, organisms pastiprināti atūdeņojas, taču daudzi cilvēki to neņem vērā un nepietiekami lieto šķidrumu. Tas ir zināms riska faktors, kura dēļ gan virspusējās, gan dziļajās vēnās var rasties trombi.

Vēnu vasara 2014 Visizdevīgākais laiks vēnu lāzeroperācijām vasarā

Piesakies arī Tu un ietaupi līdz 30% vēnu varikozes ārstēšanai. Tik zemas cenas nav nekur citur Latvijā! Vislielākās atlaides vēnu operācijām ir tieši vasarā.

Ziema - optimāls gadalaiks veikt vēnu skleroterapiju - Dr. Mauriņa Lāzermedicīnas klīnika

Par labu vēnu ārstēšanai ziemā runā papildu argumenti, kas jo sevišķi attiecas uz skleroterapiju. Konsultē S. Prāve - Dr. Mauriņa Lāzermedicīnas klīnikas ārste.