Klīnika

 

Klīnika Kalnciema ielā 33

 

Klīnika Brīvības ielā 148

„Dr.Mauriņa Vēnu centrs” Kalnciema ielā 33 atrodas vienā no Rīgas koka arhitektūras pērlēm – Kalnciema kvartālā. Tie ir vārti no lidostas uz Rīgu. Kalnciema ielas kvartāls aicina Jūs baudīt īpašo auru, kas apņem šo 18. / 19.gs. Rietumeiropas vēlīnā klasicisma koka ēku kompleksu un ir unikāla Rīgas zīme – tai līdzīgu nav nedz Eiropā, nedz pasaulē.

Kalnciema ielā 33,„Dr. Mauriņa Vēnu Centrā” nav ne mājiena par slimnīcas atmosfēru, šis medicīnas centrs vairāk līdzinās omulīgam birojam vai skaistumkopšanas salonam.

Kontaktinformācija

 

„Dr.Mauriņa Vēnu centra” klīnika Brīvības ielā 148 atrodas 10 minūšu braucienā no Rīgas centra, pacientiem ērti pieejamā vietā. Jūs uzņems laipns personāls, kas ļaus justies kā īpaši gaidītam viesim, baudīt mājīgu atmosfēru un saņemt kvalitatīvākos medicīnas pakalpojumus.

Kontaktinformācija

 

 

Publikācijas

Kad vislabāk veikt skleroterapiju?

Vislabāk skleroterapiju Pēc skleroterapijas, gaidot bērnu, darbā, sportā...

«Profilaktisko kompresijas zeķu ražotāji ir izveidojuši zeķu modeļus, kas vislabāk piemēroti konkrētiem sporta veidiem,» saka Dr.  Mauriņa Vēnu klīnikas ķirurgs flebologs Rets Vīgants

Lai vasarā kājas nav jāslēpj zem biksēm

Ķirurgs Uldis Mauriņš - Ilgstoša stāvēšana vai sēdēšana pie datora nemainīgā pozā nelabvēlīgi ietekmē kāju muskuļus – tie  netiek pietiekami nodarbināti un tiek traucēta asins plūsma vēnās.

Flebologa pieeja Dr. Mauriņa Vēnu klīnikā – individuāla un radoša

Katra pacienta situāciju ārsts vērtē individuāli, un viņa pieeja ir radoša. Lai panāktu labāko rezultātu, izmantojam dažādas metodes, kas cita citu papildina, saka ķirurgs, flebologs Andis Rīts.

Vēnu pavasaris būs arī šogad!

Viens no iemesliem, kāpēc notiek akcija Vēnu pavasaris ir izglītot plašāku sabiedrību par vēnu veselību, varbūtējām problēmām un  mūsdienīgām ārstēšanas iespējām. Akcijas laikā tiek piedāvātas atlaides vēnu diagnostikai un ārstēšanai.

Ziema, optimāls gadalaiks vēnu skleroterapijai

Nav nepiemērotu gadalaiku, lai dotos pie flebologa uz konsultāciju un sāktu risināt vēnu problēmas, taču par labu vēnu ārstēšanai ziemā runā papildu argumenti, kas jo sevišķi attiecas uz skleroterapiju.

Izārstēt čūlu – tā ir prioritāte
Venoza trofiska čūla, tāpat kā jebkura cita, ir jāārstē. Čūla nozīmē nepārtrauktu organisma inficēšanu ar baktērijām, nepārtrauktu vispārējās veselības bendēšanu  taču, lai palīdzētus patlaban mūsu klīnikā notiek akcija - piedalieties pētījumā un visa čūlas ārstēšana, ieskaitot divus pārus kompresijas zeķu, ir bez maksas, turklāt tiek segti arī ceļa izdevumi vizītēm uz klīniku.
Klīnika, kur vienēr ir jaunumi - piesakies Privilēģiju kartei un uzzini pirmais!

Vēlies uzzināt pirmais par Dr.Mauriņa Vēnu klīnikas un Lāzermedicīnas klīnikas darbības jomām: fleboloģijuproktoloģijudermatoloģijualgoloģiju (sāpju medicīnu) un citām. Piesakies Privilēģiju kartei un klīnika regulāri

Klīnisks pētījums vēl labākas ārstēšanas vārdā

Lielu interesi izraisījusi ziņa, ka Dr. Mauriņa Vēnu klīnikā notiek pētījums, kurā var iesaistīties pacienti ar venozām trofiskām čūlām, saņemot ārstēšanu bez maksas.

Lai vasarā kājas nav jāslēpj zem biksēm

Noguruma sajūta kājās, krampji, paplašināti vēnu mezgli ir pirmās varikozu vēnu pazīmes. Negaidi slimības tālāku attīstību! Piesakies un ietaupi līdz 30% vēnu ārstēšanai Dr. Mauriņa klīnikā jau šovasar.