Limfodrenāža

Atbrīvojies no celulīta viegli un izbaudi rezultātus!

Jūties labi - uzreiz pēc procedūras un vienmēr!

Parasti pacienti sajūtas vieglāk jau pēc pirmās procedūras, bet nākamo laikā pakāpeniski mazinās attiecīgo ķermeņa daļu apkārtmērs un visi iepriekš minētie simptomi - celulīts, tūska, nogurums kājāsu.c.. Profilaktiskos nolūkos limfodrenāžu ieteicams veikt 1 - 4 reizes mēnesī vai kā 10 procedūru kursu divas reizes gadā.

Atgūsti spēkus ātri un paliekoši!

Tomēr primāri limfodrenāža ir ārstniecības metode, kas spēj palīdzēt ļoti plašam cilvēku lokam, piemēram, tiem, kam ikdienā nākas ilgstoši stāvēt kājās, bieži lidot lidmašīnā vai piekopt mazkustīgu dzīvesveidu. Tā lieliski noder cilvēkiem ar kāju vēnu saslimšanām, un tiem, kam nepieciešama rehabilitācija pēc traumām un smagām slimībām. Tāpat limfodrenāža efektīvi novērš tūskas un uzlabo asins cirkulāciju.

 

Kas ir MEHANISKĀ linfodrenāža?

Jūsu ieguvumi:

  • viegluma sajūta kājās
  • samazināta tūska un celulīts
  • samazināts kāju un ķermeņa apkārtmērs

Cenas

Sākot no 20 EUR.

Kā notiek procedūra

Mehāniskā limfodrenāža

Mehānisko limfodrenāžu izmanto gan ārstnieciskos, gan kosmētiskos nolūkos. Tā ir vakuuma masāžas procedūra, kuras laikā ar vienmērīga, ritmiska gaisa spiediena palīdzību tiek masēts vai nu viss ķermenis, vai tikai kājas. Pacientam tiek uzvilkts speciāls ietērps: limfodrenāžas jeb gaisa zābaki un, iespējams, arī jostas vēderam un gurniem, kas, aptverot vajadzīgās ķermeņa daļas, tās maigi masē, tā labvēlīgi ietekmējot limfātisko sistēmu. Aparatūrai pieslēgtās elastīgās manžetes iedarbojas uz ādu, zemādas tauku slāni, muskuļiem, vēnām un limfvadiem. Rezultātā tiek paātrināta liekā šķidruma un toksīnu izvadīšanās, uzlabojas venozā asinsrite un aktivizējas vielmaiņas procesi ādā. “liekā” šķidruma un vielmaiņas gala produktu izvadīšanu no organisma.

Ārsti

Ķirurgs, flebologs, medicīnas doktors
Vispārējās prakses ārste, fleboloģe
Ķirurgs, flebologs
Ķirurgs, flebologs, medicīnas doktors
Asinsvadu ķirurģe

Iesaki citiem: 

Jūsu atsauksmes